Laminátové podlahy QUICK-STEP

Laminátové podlahy QUICK-STEP jsou synonymem odolnosti a trvalé krásy. Široká paleta vzorů Vás okouzlí a vytvoří u Vás doma opravdový domov. Proměna Vašeho domu v domov je přesně to, co motivuje tým návrhářů, kteří pro Quick step pracují. Vášní pracovníků QUICK-STEP je vyvíjet nejkrásnější podlahy a jedinečnou technologii, která za nimi stojí. Laminátové podlahy QUICK-STEP mohou být Vaší inspirací.

Podlahy samozřejmě bývají vystaveny velké aktivitě. Hrající si děti, domácí mazlíčci, večírky aj. Vaše podlaha toho musí vydržet hodně. Po určité době používání může kvůli drobným šrábancům ztratit přitažlivý vzhled. U podlahy QUICK-STEP tomu tak není. Po týdnech, měsících a letech používání je Vaše podlaha stejně krásná a intenzivní jako první den. Testy prokazují, že podlahy QUICK-STEP se SCRATCH GUARD jsou až desetkrát odolnější proti poškrábání než podlaha bez SCRATCH GUARD.

Díky technologii SCRATCH GUARD je povrchová vrstva laminátových podlah Quick step ještě odolnější proti poškrábání, poskytuje dlouhotrvající ochranu. SCRATCH GUARD využívá revoluční technologii CROSS-LINK a technologii nanočástic. Je to pouze jedna z unikátních vlastností, kterými podlaha QUICK-STEP vděčí za svojí odolnost.

Barvy citelným způsobem ovlivňují náladu Vašeho interiéru. Výběr správné barevné kombinace je velmi důležitý. Prostor, barvy a světlo se navzájem značně ovlivňují.

Odstín podlahy, stěn a stropu Vás významně ovlivní při vnímání prostoru. Můžete tak ovlivnit velikost místnosti, nebo její světlost. Připravili jsme pro Vás také virtuální studio, které Vám přiblíží to, zda podlahy QUICK STEP splňují Vaše představy.

Virtuální studio