Často kladené dotazy ohledně pokládky podlah a odpovědi na ně.

Jak to u nás funguje?

1. Zavoláte nám, popř. napíšete email s poptávkou.

2. Vyberete si z naší nabídky, nebo Vás ZDARMA navštívíme a dovezeme Vám vzorník podlah dle typu, o který budete mít zájem (nebojte se, budete mít dostatečný čas na výběr).

3. Poté, co si vyberete typ a dekor podlahy, zavoláte nám. Zastavíme se pro vzorníky a domluvíme se na harmonogramu činností. Zároveň s Vámi prokonzultujeme vhodnost materiálu a zkontrolujeme stávající podlahu, na kterou bude Vámi vybraná podlahovina položena.

4. Po dokončení prací Vám bude podlaha předána a bude doúčtována.

 

Vždy požadujeme zálohu na materiál.

 

TIPY

Jaký typ podlahy mám zvolit (koberec, linoleum, plovoucí podlaha aj.)?

Typ podlahy se vybírá podle toho, k čemu bude místnost využívána.

Jaký je vhodný dekor?

Při výběru barvy a vzoru podlahoviny byste neměli zapomenout zohlednit velikost a tmavost místnosti, do které bude podlaha umístěna. Menší/ tmavší místnosti rozjasní světlejší barva. Pokud chcete získat pocit útulnějšího prostoru, měli byste zvolit spíše teplejší barvy.

Jak dlouho bude trvat pokládka podlahy?

Pokud je již povrch místnosti připraven na položení podlahy, doba provedení se pohybuje od 4 do 6 hodin v případě rozměru do 30 m2. Čas pokládky se liší dle typu materiálu a velikosti/složitosti místnosti.

Cena?

Cena je odvozena od typu podlahy (koberec je většinou levnější než 3-vrstvá dřevěná podlaha) a značky materiálu (podlahy se liší dle značek – jsou levnější a dražší značky). Dále se zohledňuje tzv. metráž – cena za pokládku je levnější máte-li 100 m2 než např. 15 m2.

Udržování materiálu.

Udržování materiálu se liší dle typu podlahy. Na každý typ podlahy existují přípravky. My nabízíme značku Dr. Schutz. Je třeba nezapomenout, že většina čistících přípravků nanáší na podlahu tenký film proti opotřebování a poškrábání. Je tedy nutné před každým dalším napouštěním stávající nátěr odstranit. O vhodnosti udržování podlahy Vás bude informovat školený pracovník.

Záruka.

Záruka je 2-3 roky na provedenou práci + výrobcem stanovena délka záruky na materiál.