KVALITNÍ DŘEVĚNÉ PODLAHY NA CELÝ ŽIVOT

Dřevěné podlahy jsou v dnešní době to nejkvalitnější, co si můžete jako uživatel dopřát. Jsou ojedinělé svým vzhledem, který působí velmi luxusně a také svými vlastnostmi, mezi které patří velmi příjemný pocit při každém kroku a jsou také hodně teplé. Největším plusem je to, že Vám vydrží opravdu dlouhá desetiletí a v případě nutnosti je lze snadno upravit broušením. Hodí se například do obývacích prostor, ale také do ložnice či pokoje pro Vaše děti. A pokud je něco ideální pro podlahové topení, tak jsou to právě zmíněné dřevěné podlahové krytiny.

 

Nabízíme

MASIVNÍ DŘEVĚNÉ PODLAHY

Jedná se o celomasivní prkna v různých délkách, které jsou většinou určeny výrobou. Nejčastěji jsou v nabídce dubová prkna, jejichž povrch je povrchově upraven tvrdým voskovým olejem.

VÍCEVRSTVÉ DŘEVĚNÉ PODLAHY

Představují dvouvrstvé či třívrstvé dřevěné podlahy. Mezi plovoucí podlahy se řadí třívrstvá podlaha. Dvouvrstvé podlahy se lepí celoplošně a jedná se spíše o vylepšení klasických parket. Dvouvrstvé podlahy mají protitah a díky tomu jsou mnohem stabilnější než klasické vlysy. Další předností je konstrukční výška.

PARKETY a VLYSY

Jsou to celomasivní dřevěné parkety v různých rozměrech a šířkách. Nejtypičtějším rozměrem je rozměr 70x490mm. Stále větší oblibu si získávají také exotické dřevěné podlahy působící velmi exkluzivně, díky svému ojedinělé vzhledu. Dodávají se jako masivní parkety, nebo jako průmyslové mozaiky.

Vybrané vzory DŘEVĚNÝCH PODLAH

TŘÍVRSTVÉ DŘEVĚNÉ PODLAHY

  • Cena https://s-podlahy.cz/wp-content/uploads/2019/02/cena-720.jpg

Chcete vidět více vzorků NAPIŠTE NÁM