KOBERCE

Koberce jsou všem známé a jedná se o tradiční podlahovinu, mezi jejíž vlastnosti patří teplo, dojem luxusu, příjemný pocit při každém kroku, ale negativem je, že v sobě zadržují prach. Využití našly jak v domácím prostředí, tak v kancelářích. Samozřejmostí jsou luxusní typy koberců v hotelích a penzionech, nebo saloncích exkluzivních restaurací po celé České republice. Rozlišujeme základní 3 typy koberců:

Nabízíme

BYTOVÉ KOBERCE

Využívají se, jak už název napovídá, v bytech a rodinných domech, kdy při jejich výběru rozhoduje barva, cenová dostupnost, tepelná a zvuková izolace. Nehodí se však do prostor s velkou zátěží.

KANCELÁŘSKÉ KOBERCE ZÁTĚŽOVÉ

Jsou výrazně odolnější než koberce bytové. Umožňují vyšší frekvenci pohybu osob a poradí si s pojízdnými židlemi. Vynikají tedy svou praktičností.

KOBERCOVÉ ČTVERCE

Jedná o formáty lamel v různých velikostech. Dá se říci, že jsou nejvíce odolné proti opotřebení a doporučují se do moderních typů kancelářských prostor. Své využití najdou také v restauracích, nebo v domácnostech, které jsou laděné do funkcionalistického stylu.

Firma S-PODLAHY vám dodá kvalitní koberce a vybrat si můžete z mnoha vzorů a širokého barevného spektra.

Chcete vidět vzorky NAPIŠTE NÁM