PVC PODLAHY (linolea)

PVC podlahy, neboli linolea, jsou nejdostupnějším řešením podlahové krytiny do domácností. Zejména do kuchyně se hodí náramně. PVC je vhodné také do dalších místností bytu či domu, nebo do společenských prostor a zdravotnických zařízení apod. V neposlední řadě jej můžete využít také v koupelně, vstupní hale, stejně jako v dětském pokoji.

V dnešní době je nejvíce rozšířený tip, kterému se říká měkčené PVC (CV podlahovina). Tento typ podlahy chrání uživatele před alergiemi a roztoči a je velmi snadný a praktický na údržbu. Také dobře zvukově izoluje.
Dostupné je velké množství dekorů s imitacemi přírodních materiálů a dalších více barevných kombinací.

Rozdělení PVC PODLAH

  • Heterogenní PVC podlaha je složena z více vrstev, které jsou na sebe nalisované. Jedná se nášlapnou vrstvu, dezén, horní PVC, nosné vlákno a spodní PVC. Ochranným prvkem je takzvaný PUR, který zajišťuje snadnou údržbu a tvoří poslední vrstvu. Tento typ se nabízí v imitaci dřeva, dlažby, kamene, bambusu a dalších lákavých dekorů. Heterogenní PVC je vhodné do silně namáhaných prostor, jakou jsou např. školní zařízení, úřady, nemocnice a další.
  • Homogenní PVC podlaha se skládá pouze z jedné vrstvy. A je celoprobarvené. Je hodně odolné a využití najde například v montážních halách, nemocnicích, školách, jídelnách a dalších zařízeních tohoto typu. Tento typ podlahové krytiny nemá žádný vzor, k dispozici je pouze jednobarevné PVC, nebo melírované.

Vybrané vzory PVC PODLAH

BYTOVÉ PVC

  • Cena https://s-podlahy.cz/wp-content/uploads/2019/02/329.jpg

ZÁTĚŽOVÉ PVC

  • Cena https://s-podlahy.cz/wp-content/uploads/2019/02/cena-411.jpg

Chcete vidět více vzorků NAPIŠTE NÁM