VINYLOVÉ PODLAHY

Vinylové podlahy vynikají svou nadměrnou odolností a velmi snadnou údržbou. Vhodné jsou proto například do kuchyně, ale krásné jsou také v obytných místnostech, jakými je např. obývací pokoj, či místnost pro děti. V dnešní době jsou dostupné celé řady překrásných vzorů, které kopírují přírodní materiály a jsou opravdu hodně věrné vzhledu pravého dřeva, nebo kamene. Důležitý je fakt, že vinylové podlaze nevadí vlhkost ani případné nečistoty. Naprosto snadno podlahu setřete vlhkým mopem. V neposlední řadě je nutné zmínit, že tyto podlahy jsou oproti laminátovým podlahám tiché, což potěší jak jejich majitele, tak možná ještě více souseda.

 

Rozdělení VINYLOVÝCH PODLAH

PLOVOUCÍ VINYL není třeba lepit k jeho podkladu, jeho tloušťka je větší a lze pomocí něj přehlédnout malé nerovnosti, které se mohou v podkladu vyskytnout.

LEPENÁ VINYLOVÁ PODLAHA však poskytuje, dá se říci, ideální vlastnosti pro své uživatele a mezi jednu z těch nejpodstatnější patří voděodolnost.

 

Vybrané vzory VINYLOVÝCH PODLAH

VINYLOVÉ PODLAHY BYTOVÉ

jsou vhodné pro rezidenční prostory, dají se použít také pro komerci, ale jen málo zátěžovou. Nášlapná vrstva činí 0,3 mm.

  • Cena lepené varianty     https://s-podlahy.cz/wp-content/uploads/2019/01/jena-483.jpg
  • Cena zámkové varianty https://s-podlahy.cz/wp-content/uploads/2019/01/jena-483.jpg

Na výběr je mnoho vzorů napodobujících dřevo i kámen. Materiál se dodává ve čtvercích a lamelách.


VINYLOVÉ PODLAHY KOMERČNÍ

patří k výrazně odolným typům podlahové krytiny, jejich nášlapná vrstva je silná 0,55 mm. Lze je využít v nadměrně zatěžovaných objektech jak soukromého, tak komerčního typu, dále pak do mírně zatěžovaných průmyslových prostor. Rozmanitost vzorů je obdobná jako u bytové varianty vinylové podlahy, stejně tak materiál je možné dodat ve formátu čtverců i lamel.

  • Cena lepené varianty https://s-podlahy.cz/wp-content/uploads/2019/02/599.jpg
  • Cena zámkové varianty

Chcete vidět více vzorků NAPIŠTE NÁM